STOLDECOR - ekskluzywne meble stylowe wysoki połysk, szafki pod umywalkę

Jak zamówić

 

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

Zamówienie można złożyć telefonicznie  pod nr.tel. 661 693 695

lub pisząc do nas na  adres stoldecor@gmail.com  w treści podając symbol i nazwę  mebla, wymiar, kolor, rodzaj lakieru (mat, półmat, połysk), oraz koniecznie podając dokładne dane adresowe, z kodem pocztowym oraz telefonem kontaktowym.

Przy zamówieniu niestandardowym tj. zmiana wybarwienia lub wymiarów aby zamówienie przeszło dalej do realizacji prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 30%  wartości zamówienia. W tytule przelewu proszę wpisać "Mail [ Nazwa ,symbol mebla] [imię i nazwisko]    

 Wystawiamy również nasze produkty na Allegro, tam tez można sprawdzić komentarze na temat naszych mebli oraz zakupić je przez Kup Teraz i podążać według wskazówek widocznych na aukcjach

CZAS REALIZACJI

Termin realizacji na zamówione meble wynosi około czterech tygodni. W szczególnych przypadkach termin realizacji może się nieznacznie wydłużyć ( dotyczy okresów świąteczych i innych przyczyn niezależnych od nas )

DOSTAWA

Meble wysyłamy firmą kurierską z pełnym ubezpieczeniem. 

Koszt transportu w przypadku mebli o wadze gabarytowej  i rzeczywistej do 30 kg wynosi 50 zł. W przypadku zamówienia więszej ilości bądź większych mebli koszt  transportu ustalany jest indywidualnie.  

ZAPEWNIAMY PAŃSTWU PROFESJONALNE I RZETELNE PODEJŚCIE DO KLIENTA ORAZ KOMPLEKSOWE DORADZTWO

 

 

 

 

 


 

                    

STOLDECOR - Wszystkie prawa zastrzeżone.